Vizuální identita

Snažím se o snadnou rozpoznatelnost a srozumitelnost vnímání značky. Stejně tak i o originalitu a jednotný koncept veškerých použitých prvků napříč firemní komunikací, její kulturou a produkty.

Studie vizuálního stylu

Základem je studie značky, upřesnění požadavků a cílů. Pochopit se. Zformovat prvotní myšlenky a přednést první nápady.

Kreativní proces

Dalším krokem je vypracování grafických návrhů a vytvoření komplexní vizualizace značky.

Branding

V závěru dojde na představení brandu, poučení o pravidlech a komunikaci, které je důležité dodržovat.

Acomware


ACOMWARE je přední konzultační společnost pro e-commerce a digitální marketing. Za 17 let fungování firma pomohla více než 3000 internetovým projektům se vstupem na online trh, nastavením kampaní v rámci výkonnostního marketingu, nákupem digitálních médií, inteligentním e-mail marketingem nebo kreativním řešením. Nedávno prošla kompletním redesignem značky včetně webové prezentace.

Nová vizuální identita vychází z barevných prvků tzv. MagicLines. Tyto prvky v sobě spojují hravost, ale zároveň sílu a přímočarost. Tvoří tak jednoduchý a zároveň rozpoznatelný rukopis propagace společnosti. Z výsledku mám (i s celým týmem, který se o to zasloužil) opravdu radost.

Optical Gate


Nová identita společnosti zabývající se poradenstvím v telekomunikacích, s cílem najít to nejlepší technické řešení pro své zákazníky.

Glami


GLAMI  je módním vyhledávačem pro vše, co se týká módy. Každý den spojuje tisíce kupujících se značkami a e-shopy na jednom místě. Díky chytré kategorizaci produktů a výběru módy šitému na míru každého jednotlivce zjednodušuje objevování a nakupování módy.

Ukázka návrhu redesignu značky, který se dostal do nejužšího finále tendru. 

Eshopista


Eshopista je diskuzní platforma o online marketingu a e-commerce s 6letou tradicí. Každá akce se věnuje jednomu tématu, které aktuálně rezonuje trhem. Hlavním cílem brandingu bylo oživit značku novým vizuálním pojetím a celkovou revitalizací od webu až po Instagram.

Adresa

Kdesi na Plutu
Oficiální označení (134340)