Webdesign

Webdesign vnímám jako zajímavou disciplínu, ve které můžu kombinovat poznatky a zkušenosti z různých (nejen vizuálních) disciplín, od grafického designu, přes UX, branding, marketing, copywriting, až po tvorbu fotografií a ilustrací.

Wireframe

V prvních krocích tvořím skicy a kreslím wireframe, který vychází z analýzy a ze systematického skládání jednotlivých prvků.

Responsibilita

Návrhy jsou přizpůsobeny pro všechny druhy nejrůznějších zařízení (mobily, notebooky, tablety atd.)

Unikátní styl

Vizuální styl by měl korespondovat s identitou firmy, ale zároveň si i zachovat osobitost, originalitu a vyvolat správný dojem.

Esonic


ESONIC je jedním z předních dodavatelů v oblasti průmyslové automatizace technologických procesů a výrobních informačních systémů.

Redesign webové prezentace vychází z prvků vizuální identity a naplno využívá hravost Line Artu, tedy hlavně linek a kosodélníků symbolizující technologické procesy a řídící systémy. Doplněný sadou fotografií společnosti z portfolia služeb a detaily, které slouží k navození výrobní atmosféry.

Crew


Miluju vůni čerstvě rozbaleného komiksu. V nedávné době jsem měl možnost redesignovat webovou prezentaci e-shopu nakladatelství CREW, které je největším a nejstarším (založeno 1997) komiksovým nakladatelstvím a vydavatelstvím v České republice a po dlouhá léta představuje českým čtenářům to nejlepší ze světového komiksu.

Zub času se však podepisuje na všem, a proto bylo potřeba zastaralé řešení osvěžit a sladit s krokem dnešní doby. CREW je v našich luzích a hájích absolutní legendou, tudiž jsem k projektu přistupoval s patřičným respektem a kázní. Chtěl jsem, aby e-shop působil nejenom nově, ale zároveň i přehledně a edukativně. Že to byla práce více než příjemná je vidět i ve výsledku.

Adresa

Kdesi na Plutu
Oficiální označení (134340)